Подробная информация:
Степан Дрищенко проживает в городе Ровно, Украина. Родной город - c. Осьрожець . Из открытых источников получены следующие сведения: информация о высшем и среднем образовании.
Степан пишет о себе:
Тема: Теорема Піфагора. Розв’язування задач.
Мета: Ввести поняття теореми Піфагора. Навчити учнів розв’язувати задачі; ровивати логічне мислення учнів; виховувати вміння спілкуватися, дискутувати.
Тип уроку:формування вмінь і навичок.
Обладнання: Вимита дошка, на якій зображено, задачі для усного розв’язування, малюнки, ілюстрації.
Структура уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Формування вмінь застосовувати теорему Піфагора до розв’язування задач.
ІV. Підсумок уроку.
V. Домашнє завдання.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Повідомлення теми, та мети уроку.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Наявність письмового завдання перевіряють чергові або консультанти.
Проведення математичного диктанту.
Завдання заздалегідь записані на дошці. Учні подають відповіді на планшетах, учитель пропонує окремим учням прокоментувати одержані відповіді, посилаючись на питання теорії.
ІІІ. Формування вмінь, і навичок застосовувати теорему Піфагора до розв’язування задач.
Розв’язування вправ. Учні під керівництвом учителя розв’язують вправи на дошці та в зошитах. Після розв’язування вправи на дошці аналогічну вправу розв’язують самостійно.
Задача 1 Висота рівнобедреного трикутника дорівнює 20см, а його основа – 30см. Знайти бічну сторону трикутника.
Відповідь: 25см.
Завдання 1 Розв’яжіть дану вище задачу у програмі Gran 2.
Задача 2 У трикутнику АВС кут С = 90°, CD⊥АВ, АD=9см, DB=16см. Знайти: АС, ВС, CD.
Відповідь: 15см, 20см, 12см.
Завдання 2 Побудуйте дану задачу у програмі Gran 2.
Задача 3 В трикутнику АВС дано кут А=90°, кут В=60°, АС=9см. Знайти сторону АВ.
Відповідь: 3√3(см).
Завдання 3 Побудуйте дану задачу у програмі Gran 2.
ІV. Підсумок уроку.
Учитель відповідає на запитання учнів.
V. Домашнє завдання.
Вправи №51, 53, 55(а).
Интересы Степана:
Тема: Теорема Піфагора. Розв’язування задач.
Мета: Ввести поняття теореми Піфагора. Навчити учнів розв’язувати задачі; ровивати логічне мислення учнів; виховувати вміння спілкуватися, дискутувати.
Тип уроку:формування вмінь і навичок.
Обладнання: Вимита дошка, на якій зображено, задачі для усного розв’язування, малюнки, ілюстрації.
Структура уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Формування вмінь застосовувати теорему Піфагора до розв’язування задач.
ІV. Підсумок уроку.
V. Домашнє завдання.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Повідомлення теми, та мети уроку.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Наявність письмового завдання перевіряють чергові або консультанти.
Проведення математичного диктанту.
Завдання заздалегідь записані на дошці. Учні подають відповіді на планшетах, учитель пропонує окремим учням прокоментувати одержані відповіді, посилаючись на питання теорії.
ІІІ. Формування вмінь, і навичок застосовувати теорему Піфагора до розв’язування задач.
Розв’язування вправ. Учні під керівництвом учителя розв’язують вправи на дошці та в зошитах. Після розв’язування вправи на дошці аналогічну вправу розв’язують самостійно.
Задача 1 Висота рівнобедреного трикутника дорівнює 20см, а його основа – 30см. Знайти бічну сторону трикутника.
Відповідь: 25см.
Завдання 1 Розв’яжіть дану вище задачу у програмі Gran 2.
Задача 2 У трикутнику АВС кут С = 90°, CD⊥АВ, АD=9см, DB=16см. Знайти: АС, ВС, CD.
Відповідь: 15см, 20см, 12см.
Завдання 2 Побудуйте дану задачу у програмі Gran 2.
Задача 3 В трикутнику АВС дано кут А=90°, кут В=60°, АС=9см. Знайти сторону АВ.
Відповідь: 3√3(см).
Завдання 3 Побудуйте дану задачу у програмі Gran 2.
ІV. Підсумок уроку.
Учитель відповідає на запитання учнів.
V. Домашнє завдання.
Вправи №51, 53, 55(а).
Степан Дрищенко живет здесь:
* Фактический адрес проживания определен с точностью до города: Украина, Ровненская область, Ровно.